Uwaga! Oferta wygasa 22 czerwca o 23:59. Zostało:

MASTERCLASS dla projektantów wnętrz
z IZĄ BUCKĄ

Dla wszystkich architektów wnętrz, którzy chcieliby wznieść swój biznes na wyższy poziom i pracować
z klientem PREMIUM.

Dla wszystkich architektów wnętrz, którzy chcieliby wznieść swój biznes na wyższy poziom i pracować
z klientem PREMIUM.

Daj mi 15 min dziennie, a pokażę Ci, co zrobić, aby Twój biznes eksplodował, był poukładany, przewidywalny, przyciągał fenomenalnych klientów i świetnych współpracowników!

 

Może Ci się wydawać, że proponowanie tego programu w czasach, gdzie w internecie aż roi się od kursów i webinariów, w których każdy coś nam chce sprzedać, a nasze skrzynki mailowe ledwo są w stanie udźwignąć setki informacji dziennie, jest niezłym szaleństwem.

I pewnie nie przedstawiłabym Ci tej ofert, gdyby nie pewność, że ten program może Ci bardzo szybko pomóc. Moja misja naprawiania naszej branży, dzielenie się wiedzą i patrzenia z radością jak inni dzięki niej wzrastają, sprawiła, że nie mogłam  pozbawić Cię możliwości spektakularnego rozwoju Twojej działalności! Jeśli już teraz myślisz, że ta oferta jest zbyt długa, a Ty nie masz czasu, żeby ją przeczytać, zapewniam Cię, że warto, bo nie ma tu ani jednego przypadkowego słowa.

A jeśli jesteś już osobą zdeterminowaną do działania, osobą która chce zarabiać więcej, to nie czytaj dalej i już teraz wybierz swój pakiet!

Mam do Ciebie 6 pytań:

 1. Czy chcesz pracować z klientem dysponującym dużym budżetem, który docenia i rozumie Twoją pracę?
 2. Czy czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału, marzysz o ambitniejszych realizacjach, bo wiesz, że stać Cię na więcej?
 3. Czy bardzo dużo pracujesz, zarywając noce, rzadko widząc swoich bliskich, a Twoje zarobki są nieadekwatne do Twojego wysiłku i chcesz zarabiać więcej? 
 4. Czy myślisz, że pozyskiwanie klientów premium jest trudne i trzeba mieć specjalne znajomości?
 5. Czy czujesz, że brakuje Ci asertywności wiesz, że klienci przekraczają Twoje granice, przez co czujesz, że niektórzy Cię wykorzystują?
 6. Czy marzysz, aby wznieść na wyższy poziom swoją pracownię projektową, lecz nie wiesz od czego zacząć?

Jeżeli na wszystkie z tych pytań Twoja odpowiedź brzmiała NIE, to możesz przestać czytać i zamknąć tę ofertę. Jeżeli choć raz pojawiło się jednak TAK, to koniecznie czytaj dalej.

Dla projektantów takich jak TY stworzyłam inspirujący i niezwykle skuteczny program rozwojowy Masterclass.

Skąd wiem, że jest to nietuzinkowa propozycja odpowiadająca na potrzeby naszej branży?

Zaprosiłam do wypełnienia ankiety ponad stu projektantów i okazało się, że aż 78% z nich boryka się na co dzień z podobnymi problemami.

Wiesz, jakie błędy projektanci popełniają najczęściej?

Mają nieprawidłowo przygotowaną ofertę dla klienta.

Nie robią precyzyjnego wywiadu z klientem.

Nie znają typów osobowości klienta, więc źle się komunikują.

Nie dbają o wizerunek marki własnej.

Nie znają marek meblowych
z segmentu premium.

Ich projekty mają niską jakość wizualizacji.

Mają niewystarczająco dobrą dokumentację techniczną, aby prawidłowo zrealizować projekt.

Nie potrafią być projektantem, który jest jednocześnie partnerem i przewodnikiem.

Ignorują meble i inne elementy wyposażenia, które klient już posiada i chce zachować.

Nie są pewni siebie.

Pracują bez podpisanej umowy.

Nie są asertywni.

Nie przestrzegają planu budżetowego.

Nie komunikują się z klientem regularnie.

Brzmi znajomo?

Czy któryś z tych błędów dotyczy także Ciebie? A może kilka z nich? Jak się z tym czujesz?

Czy wiesz, że jeżeli nic z tym nie zrobisz, doprowadzisz do katastrofy? 

 • Będziesz jeszcze więcej pracować, a mimo to Twoje dochody będą drastycznie spadać.
 • Jeszcze bardziej będzie Ci brakować czasu na odpoczynek i dla Twoich bliskich.
 • Problem będzie się pogłębiał, a Ty zaczniesz myśleć o zmianie zawodu lub o etacie, aby pracować dla kogoś, kto potrafi lepiej od Ciebie zarządzać swoim biznesem!

Tak wiem, to brzmi przerażająco!

Nie wpadaj w panikę!

Mam swoje sprawdzone w 23-letnim doświadczeniu sposoby, którymi chce się z Tobą podzielić, aby uchronić Cię od takich sytuacji. Uwierz mi, wiem, jak to zrobić, ponieważ, kiedyś też byłam w tym miejscu i dokładnie wiem, jak to jest. 

To nie Twoja wina!

W końcu jesteśmy projektantami wnętrz i nikt nas nie uczył jak prowadzić biznes. I TY i ja mamy swoje firmy, bo naszym marzeniem było projektować piękne wnętrza i dzielić się ze światem swoim unikatowym talentem, a nie sprawdzać tabelki w Excelu.

Nie wiem jak TY – ja właśnie tak miałam.

Z każdym rokiem pracy byłam coraz bardziej sfrustrowana, zmęczona, a z czasem zaczęłam być permanentnie chora. Wpadałam z przeziębienia w przeziębienie, z anginy w anginę, w dodatku nie mając czasu dla mojej rodziny! Wiedziałam wtedy jedno, że nie chcę tak dalej pracować i muszę to zmienić!

Zaczęłam się edukować, kupować książki, jeździć na szkolenia. Musiałam dowiedzieć się więcej o prowadzeniu biznesu wnętrzarskiego. Zaczęłam poznawać know-how innych firm, wdrażać u siebie i testować z różnym skutkiem, aby w końcu wiedzieć, co działa i co się sprawdza.

TY nie musisz zdobywać latami doświadczenia, tak jak ja. Możesz bardzo szybko w moim programie rozwojowym Masterclass poznać całą moją wiedzę. Pamiętaj, że jestem praktykiem, a na dodatek jednym z moich naturalnych talentów Gallupa jest strateg, co pozwala mi, jak z lotu ptaka, widzieć szerzej problemy innych i znajdować dla nich szybkie i trafne rozwiązania.

Jeśli to Cię przekonuje, możesz przejść i zobaczyć ofertę już teraz, a jeśli nie, daj sobie 5 minut i czytaj proszę dalej.

220813_Iza_Bucka_0 50

Może zastanawiasz się teraz kim w ogóle jestem, skąd we mnie taka pewność siebie, dlaczego daję sobie prawo, aby szkolić innych i pomagać im w rozwoju biznesu?

Nazywam się Iza Bucka i jestem właścicielką marki BUCKA design.

Jestem projektantką wnętrz i mebli. Od 2000 roku pracuje dla klientów premium, tworząc dla nich piękną i funkcjonalną przestrzeń.
Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz stypendystką Kent Institute of Art & Design w Wielkiej Brytanii.

W swoim portfolio mam blisko 400 zrealizowanych projektów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Są to wnętrza domów w Miami, Londynie i Brukseli, a w Polsce między innymi kilkadziesiąt apartamentów, w tym na Złotej 44 i w budynku Cosmopolitan w Warszawie.

Jestem także właścicielką stolarni, która od 3 pokoleń znajduje się w rękach mojej rodziny, i to właśnie w niej realizuje swoje meblarskie wizje.

Teraz, dzięki swojej ciężkiej pracy i ogromnemu wieloletniemu doświadczeniu, mogę decydować, z którym klientem chcę pracować, a z którym nie. Może wydaje się Tobie to mało prawdopodobne, zapewniam Cię, że tak jest i od dzisiaj jest to również w zasięgu Twoich możliwości.

ponad

0
lata pracy z klientem premium

blisko

0
zrealizowanych projektów

p

0 %
moich wyborów w zakresie doboru mebli i dodatków spotyka się z akceptacją Inwestorów

p

0 %
Klientów rekomenduje mnie swoim znajomym

Ale nie zawsze tak było...

Moje początki w pracy architekta wnętrz były naprawdę trudne. Kiedy zaczynałam, niewiele osób w moim środowisku chciało płacić za projekt.

Nie mając pomysłu jak zacząć lepiej zarabiać na projektowaniu, ciągle słysząc od miejscowych stolarzy: „Pani, to się nie da zarobić” i mając na głowie zawalane przez nich terminy realizacji, postanowiłam wskrzesić zamkniętą już wtedy stolarnię mojego dziadka Ludwika i mojej babci Stefanii.

Wyceniałam wykonywane meble, a projekt mebli dawałam gratis. Na tym pierwszym etapie, uwierz mi, bywało bardzo ciężko. Później – ze zlecenia na zlecenie – moi klienci coraz chętniej płacili za moją pracę. Rysowałam nie tylko meble, ale dobierałam również oświetlenie, podłogi, kolory… Coraz częściej klienci prosili mnie też o dobór mebli mobilnych. I tak z pracy projektanta mebli, krok po kroku przeszłam do pracy projektanta wnętrz. 

Dziś projektuję dla klienta premium, który zamawia u mnie cały projekt wraz z nadzorem, listą zakupów, a czasami z urządzeniem wnętrza pod klucz. Dzięki temu mam nie tylko satysfakcję finansową ze swojej pracy, ale również ogromną radość i pasję do jej wykonywania. Mam też komfort i przyjemność, że teraz mogę dzielić się wiedzą i moim ponad 20-letnim doświadczeniem.

Zastanawiasz się, czy i Ty możesz być w takim miejscu jak ja?

Zdecydowanie TAK! Tylko pomyśl:

 • Jakby to było wspaniale móc w pełni realizować swój potencjał i talenty, projektując wnętrza dla klientów premium?
 • Jakby to było zarabiać więcej, pracując mniej i jeszcze mieć więcej czasu dla swoich bliskich?
 • A jakby to było mieć świetnie ułożoną strategię na działanie Twojej firmy i ograniczyć w niej błędy do minimum? 
 • Jakby to było mieć kolejkę klientów na rok, dwa lata do przodu?
 • Jakby to było mieć poczucie sensu i przeświadczenie, że wykonuje się prestiżowy zawód?

Jestem przekonana, że z Twoją wyobraźnią na pewno potrafisz to zobaczyć, a może nawet poczuć!

Mam dobrą wiadomość!

Tylko 8 tygodni (zaczynamy we wrześniu) naszej wspólnej pracy dzieli Cię od tego, aby te wyobrażenia stały się Twoją upragnioną codziennością i przestały być niespełnionym marzeniem.

Przecież potrafisz świetnie projektować wnętrza, więc zaprojektuj razem ze mną (wykorzystując moje doświadczenie) swój perfekcyjny biznes z wymarzonym klientem.

Jeśli jeszcze się wahasz...

to wiedz, że to nie Twoja wina, że Twój biznes działa nie tak jak powinien lub tak jak Ty chcesz. Już mówiłam, że tak naprawdę nikt nas nie uczy prowadzenia biznesu. Uczą nas jak zaprojektować funkcjonalną przestrzeń, aranżować wnętrza, dobierać kolory, a nie jak zdobywać klientów, skalować biznes, zatrudniać ludzi, jak nimi kierować czy wreszcie jak dobrze zarządzać finansami firmy.

I co, jakie masz teraz wyjście?

Zacząć studia MBA i „stracić” kolejne lata, albo… nauczyć się bardzo szybko od praktyka wszystkich tych ważnych w biznesie rzeczy i już wkrótce wznieść się na wyższy poziom.

Jeżeli myślisz sobie teraz, że przecież nie masz na to czasu, bo ledwo się wyrabiasz z bieżącymi projektami, albo że nie masz środków na takie wydatki, a może właściwie nie wierzysz, że ten program może coś zmienić, to pamiętaj – może i stracone przez brak działania pieniądze odrobisz, czasu jednak nie odrobisz.

Jeśli teraz nie powiesz STOP i nie zmienisz kursu, to tylko oddalisz się od realizacji Twoich marzeń o dobrej, dochodowej firmie, w pełni wykorzystującej Twój potencjał twórczy.

Lubię podróże i lubię czerpać inspiracje z natury. Lubię snucie się po galeriach i oglądanie dzieł sztuki. Lubię poznawać inne kraje poprzez ich sztukę kulinarną, ale przede wszystkim uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółmi i z moją rodziną. 

Żeby móc to wszystko realizować musiałam uwolnić czas i dobrze poukładać mój biznes. Osiągnęłam to i dlatego jestem w tym uprzywilejowanym miejscu. I tego właśnie możesz się ode mnie nauczyć. 

Myślę, że trudno Ci racjonalnie oponować wobec takich argumentów i mam nadzieję, że już teraz przekonałam Cię do właściwej decyzji. Jeśli tak, to czy wiesz już, który pakiet wybierzesz??

Jak będziemy realizować program rozwojowy Masterclass?

Program rozwojowy Masterclass składa się z 8 modułów. 

 1. Ze względu na sezon urlopowy spotkania w ramach programu rozwojowego Masterclass startują we wrześniu.
 2. Widzimy się i pracujemy przez 8 tygodni na cotygodniowych spotkaniach online trwających od 2 do 4 godzin.
 3. Pracujemy w grupach maksymalnie 15-osobowych.
 4. Zajęcia będą odbywały się w formie szkolenia online oraz ćwiczeń warsztatowych, co umożliwi integrację i wymianę doświadczeń z innymi projektantami.
 5. W każdym dniu otrzymasz ćwiczenia, których regularne wykonywanie sprawi, że w 2 miesiące opanujesz i wdrożysz 8 kluczowych obszarów  rozwijających Twoją firmę! Pewnie wówczas pomyślisz, że jeszcze nigdy rozwój Twojej firmy nie był tak szybki!
 6. Dodatkowo dostaniesz materiały szkoleniowe, mapy myśli i check listy, które pozwolą Ci szybko wdrożyć poznaną wiedzę.
 7. Zadbam o Ciebie także po zakończeniu szkolenia – możesz liczyć na wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku.

Moim celem jest dostarczenie Ci wartościowych narzędzi i wiedzy, które możesz szybko wdrożyć w swojej pracy i wznieść się na wyższy poziom, jako projektant wnętrz premium.

I jeszcze jedno…

Dodatkowo wypracujesz sobie większą dyscyplinę i umiejętności zarządzania sobą w czasie.

Tak, tak, wiem co teraz możesz pomyśleć… że dyscyplina to nie dla Ciebie, bo Ty jej nie lubisz jak każdy wizjoner i kreator…

Ja też tak miałam i też naturalnie nie cierpię dyscypliny. Jednak od momentu, kiedy zrozumiałam, że struktura wyzwala i daje wolność, (która jest moją największą wartością), to wdrożyłam pewne schematy i strategie, żeby zyskać czas i mieć wolną głowę do spełniania marzeń i życia na własnych warunkach. 

A wiesz co jest piękne? 

Że wcale nie cierpi na tym mój wolny, artystyczny duch!

Wręcz przeciwnie. Czuję, że mogę oddychać pełną piersią, a moja głowa jest wolna, umysł otwarty na kreatywne wyzwania, bo w końcu nie zajmuje się tym, co nie raz spędzało mi sen z powiek!

Iza Buzka Program rozwojowy Masterclass

Jeżeli jeszcze przed zapisaniem się, potrzebujesz dowiedzieć się, co konkretnie będziemy realizować w ciągu 8 tygodni, zobacz poniżej.

Ograniczające przekonania

Nie rozwiniesz siebie ani firmy, jeżeli masz błędne przekonania o sobie, mylne przekazy wyniesione z domu, rodziny czy otoczenia. Musisz się z nimi rozprawić, a jeśli stanowią przeszkodę, to je określić i ustalić plan jak się ich pozbyć. To trochę tak jakby przejmować po kimś projekt i go dokańczać… Zdecydowanie lepiej pracować, rozpoczynając od pustej kartki?

Budowanie strategii

Dziś wygrywają biznesy, które mają ustaloną strategię działania, na podstawie której wiedzą np. jak budować długoterminową relację z klientem, mają ustawione i zautomatyzowane procesy w pracowni i dzięki temu mogą np. ułożyć swoje planowanie przychodów.

Asertywność

Dowiesz się jak się komunikujesz i określasz swoje granice, czy potrafisz ich bronić, szanując granice innych. Będziesz właściwie prowadzić projekt i rozmowy z klientem. Profesjonalnie, z szacunkiem, porozumieniem. Zaoszczędzisz czas i unikniesz rozczarowań. Przyznasz, że umiejętność bronienia swojego stanowiska i przekonania do niego klienta są na wagę złota?

Typy osobowości klienta premium

Poznasz i nauczysz się rozpoznawać cztery typy osobowości klienta i sposoby, według których myśli. Pozwoli Ci to umiejętnie rozpoznawać jego potrzeby oraz przyjąć odpowiedni sposób komunikacji.

Wizerunek marki własnej

Wspólnie zadbamy o to, jak jesteś postrzegana/ny. Żyjemy w czasach, w których spójny wizerunek marki własnej w sieci jest niezwykle ważny i znacząco wpływa na Twoją skuteczność i decyzje zakupowe klienta.

Zarządzanie projektem i jego automatyzowanie

Poznasz sposoby na zaoszczędzenie czasu i multiplikację skutecznych działań. Nauczysz się odpowiednio planować, aby działać według harmonogramu. Dowiesz się, co kontrolować i jak rozliczać projekt.

Pozyskanie i utrzymanie klienta premium

Poznasz najlepszy sposób pozyskiwania klienta premium, a także tajniki jego obsługi, aby po skończonym projekcie sam szukał okazji, by ponownie z Tobą współpracować. Zdradzę Ci jaki kluczowy zapis powinien znaleźć się w Twojej umowie, aby przynosił zyski Twojej firmie.

Oferta i prezentacja premium

Zarówno oferta, jak i prezentacja dla klienta premium są tak samo ważne jak projekt. Nie mogą być standardowe i rządzą się swoimi prawami. Poznasz kluczowe kwestie, o które musisz zadbać, aby pozytywnie wpływały na decyzję klienta.

Dochód pasywny

Czy wiesz, że realizując zawód projektanta wnętrz, wykorzystując swoje talenty i mocne strony możesz również zadbać o dochód pasywny, który dodatkowo będzie zasilał Twój domowy lub firmowy budżet? Cóż, powiem Ci, że WARTO!

Jak widzisz czeka nas intensywny czas rozwoju i zmian.

Jeżeli przytłacza Cię i martwi ilość materiałów, w kontekście Twojego ograniczonego czasu, to już Cię uspokajam. Wiedzę czy narzędzia, będę Ci przekazywać w prosty, intuicyjny sposób, aby maksymalnie ułatwić Ci natychmiastowe działanie.

Również ćwiczenia, które mają Ci pomóc we wdrożeniu tego czego uczę, są tak opracowane, aby dać Ci czas na Twoje prywatne i zawodowe obowiązki.

Zobacz, co uzyskasz po ukończeniu programu rozwojowego Masterclass. Zdobędziesz:

 • Praktyczną wiedzę i motywację grupy do jej wdrażania – to czego inni uczą się latami, Ty przyswoisz w ciągu kilku tygodni.
 • Większą pewność siebie, która jest niezbędna do finalizowania intratnych ofert z klientem premium.
 • Opracowaną strategię budowania wizerunku marki własnej. Dzięki niej wyróżnisz się na tle konkurencji. Zbudujesz z klientem więź opartą na lojalności i zaangażowaniu, co przełoży się na Twój długoterminowy sukces.
 • Narzędzia do automatyzacji procesów oraz sprawdzone tipy, dzięki którym odzyskasz CZAS. 
 • Sposoby na zjawiskową prezentację, która zachwyci klienta i sprzeda mu Twój  pomysł. Dowiesz się, jak skupiać jego uwagę, zadbasz o jej czytelność i obrazowość.
 • Zasady pozyskiwania klienta premium, który zostanie z Tobą na dłużej.
 • Wzór unikatowej oferty, która prawie sama sprzedaje. Zadbasz o to poprzez jej odpowiednie dopasowanie i personalizację. Sprawisz, że Twój klient poczuje się wyjątkowy oraz uszanowany, ponieważ uwzględnisz jego potrzeby i pragnienia.
 • Pomysły na biznes pasywny. Dodatkowe wpływy dadzą Ci większe poczucie bezpieczeństwa, co pozwoli Ci odważniej i śmielej rozwijać biznes. Możesz ze spokojem przeznaczyć te środki na inwestycje, oszczędności czy potraktować jako zabezpieczenie dla swoich dzieci lub siebie na emeryturze. Pomyśl jakie to będzie uczucie, gdy na Twoje konto będą wpływać dodatkowe pieniądze?
 • Wsparcie grupy praktyków i mocne relacje oparte na współpracy, a nie rywalizacji. Kto wie, jaki pomysł lub współpraca narodzą się w czasie naszego programu? Może znajdziesz kogoś, kto ma rozwiązanie jednego z Twoich problemów, a może Ty posłużysz dobrą radą i praktyką tym, którzy będą w potrzebie? Jak wiemy karma wraca, więc warto 😉

To musisz wiedzieć.

Przygotowując mój program rozwojowy założyłam, że jesteś spośród projektantów, którzy pracują w branży minimum 4 lata i mają doświadczenie w projektowaniu, realizacji projektów i wykonywaniu nadzoru oraz pracy z klientem, dlatego nie uczę w jego trakcie jak projektować.

Zakładam, że to umiesz i robisz to dobrze.

Pomagam wznieść Twój wnętrzarski biznes na wysoki poziom, pozyskać klienta premium, aby zwiększyć Twoje zarobki.

Mój program nie jest dla projektantów, którzy są na początku swojej drogi jak np. studenci czy osoby pracujące u kogoś na etacie, albo dopiero zakładające swój biznes. Nie jest również dla tych, którzy chcą się przekwalifikować i dopiero zamierzają zostać projektantem.

Jeżeli czujesz, że ten program jest dla Ciebie, to wybierz poniżej ofertę spośród 3 pakietów, które dla Ciebie przygotowałam.

O programie

Przygotowałam ofertę podstawową w skład, której wchodzi:

 • 8 cotygodniowych spotkań online trwających od 2 do 4 godzin;
 • krótkie, aktywizujące ćwiczenia na każdy dzień, aby od razu wdrażać i zobaczyć upragnione wyniki;
 • zeszyt ćwiczeń.
 •  

Wartość takiego podstawowego pakietu poza promocją to 6737 zł.

Ze względu na to, że to pierwsza edycja mam dla Ciebie jeszcze niższe ceny!

Skorzystaj, bo na pewno kolejne edycje nie będą już w tak atrakcyjnych cenach.

O programie

Przygotowałam ofertę podstawową w skład, której wchodzi:

  • 8 cotygodniowych spotkań online trwających od 2 do 4 godzin;
  • krótkie, aktywizujące ćwiczenia na każdy dzień, aby od razu wdrażać i zobaczyć upragnione wyniki;
  • zeszyt ćwiczeń.
Wiedz, że najbardziej zależy mi na Twoich realnych postępach, efektach i sukcesach. Jeśli masz w sobie walecznego ducha, czujesz ogromną determinację i chcesz więcej, to zobacz jakie dodatkowe bonusy możesz otrzymać:

Wartość takiego podstawowego pakietu poza promocją to 6737 zł.

Ze względu na to, że to pierwsza edycja mam dla Ciebie jeszcze niższe ceny!

Skorzystaj, bo na pewno kolejne edycje nie będą już w tak atrakcyjnych cenach.

Wiedz, że najbardziej zależy mi na Twoich realnych postępach, efektach i sukcesach. Jeśli masz w sobie walecznego ducha, czujesz ogromną determinację i chcesz więcej, to zobacz jakie dodatkowe bonusy możesz otrzymać:

Dodatkowe bonusy:

Mentoring 1:1

Indywidualne spotkania, Ty, ja i Twój biznes. W ciągu dwóch godzin porozmawiamy o wszystkim, co dotyczy Twojego biznesu. Jestem do Twojej dyspozycji! W zależności od wybranego pakietu otrzymasz 3 spotkania o wartości 2400 zł lub 6 spotkań o wartości 4800 zł.

Indywidualne omówienie strategii dla firmy

To kolejne spotkania 1:1, podczas których omawiamy strategię dla Twojej firmy o wartości 6400 zł. Odbędą się 2 spotkania i będą trwały do 4 godzin. Skorzystaj z mojego doświadczenia i opracuj działania, które przełożą się na wymierne efekty!

Całodniowe spotkanie na żywo w Krakowie

Hit! Nasze spotkanie w Krakowie, wspólny obiad i objazd 6 topowych showroomów i galerii, w których opowiem Ci o moich praktykach w doborze materiałów i kolorów. Poznasz moje know-how w praktyce! Masz 6 miesięcy na zrealizowanie spotkania.

I jak? Co o tym myślisz?

Przyznasz, że moja propozycja jest niebywale atrakcyjna, a bonusy to niepowtarzalna szanse dla Ciebie i Twojej firmy!

Zwróć uwagę, że czasami przedsiębiorcy zgłaszali się do mnie na konsultacje. Powiem Ci, że 1 godzina takiej rozmowy ze mną dotychczas kosztowała 800 zł. Ty masz 8 spotkań ze mną w kameralnej grupie, trwających aż od 2 do 4 godzin! A jeśli zdecydujesz się na pakiet Premium lub Vip to dodatkowo dochodzą spotkania mentoringowe 1:1!

Korzystanie z nich poza programem rozwojowym Masterclass kosztowałoby Cię majątek!

Dlatego spójrz poniżej na rozpisane pakiety i wybierz odpowiedni dla siebie. Aha! Powinnam Cię jeszcze poinformować, że oferta nie dość, że obowiązuje tylko do 22 czerwca, do północy, to jeszcze ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona!

PAKIETY

BASIC

6 737 PLN
4 737 PLN

PREMIUM

9137 PLN
6 537 PLN

VIP

22337 PLN
14 700 PLN

Dołączając do programu rozwojowego Masterclass możesz wybrać opcję płatności ratalnej – kupuj, jak Ci wygodniej.

Dołączając do programu rozwojowego Masterclass możesz wybrać opcję płatności ratalnej – kupuj, jak Ci wygodniej.

Iza Buzka Program rozwojowy Masterclass

Wiesz, że zwykło się mówić, że najlepszy czas na działanie był wczoraj, a lepszego niż jest teraz już nie będzie? To święta prawda.

Dzisiaj masz możliwość dołączenia do programu Masterclass i zrobienia pierwszego kroku w kierunku zmiany.

Założę się, że nie chcesz tracić kolejnego roku swojego życia i czuć kolosalnego zmęczenia, nie chcesz gonić terminów, zabiegać o pozyskanie jakiegokolwiek klienta, a jak już będzie, nie chcesz toczyć z nim nieustających sporów.

Poza tym nigdy nie wiesz, czym nas zaskoczy życie. Warto więc swoją firmę wprowadzić na właściwe tory i wysokie obroty. Już mieliśmy „niespodziankę” w postaci pandemii, która sparaliżowała wiele działalności, tuż po niej kryzys gospodarczy, inflacja, i wojna tuż za naszą granicą.

Zrób, co w Twojej mocy, aby na wszelki wypadek Twoja firma przetrwała, była mocno osadzona na rynku i przynosiła dochody wbrew wszystkiemu.

Decyduj teraz. Ta oferta wygaśnie za:

Nadal się wahasz? Zastanawiasz się czy to dobra inwestycja?

Spójrz, są tacy, którzy dziennie potrafią wydać na małą latte w popularnej sieci kawiarni co najmniej 13 zł. Być może i Ty należysz do takich osób, a może płacisz jakąś subskrypcję oscylującą wokół tej lub wyższej kwoty?

Właśnie niespełna 13 zł dziennie w skali roku kosztuje dostęp do Standardowego Pakietu.

Ile zatem jest wart dla Ciebie spokojny sen? Odzyskany czas, który przeznaczysz na sobie lub rodzine? Zwielokrotniony dochód, który da Ci poczucie bezpieczeństwa?

Myślę, że teraz zgodzisz się ze mną, że to w sumie niewiarygodnie niska cena jak za to, czego możesz się ode mnie nauczyć, jak możesz zacząć więcej zarabiać, mieć lojalnych klientów i więcej czasu. Wyobraź sobie, że jeśli dzięki temu programowi zdobędziesz pierwszego klienta na projekt mieszkania o powierzchni 100 m², który wygeneruje dochód ok. 30000 zł, to pakiet Premium zwróci Ci się z nawiązką!

Zobacz, co na temat współpracy i mentoringu ze mną sądzą inni

Zamiast odkładać na później rozwój firmy, zdecyduj teraz i dołącz do mojego programu!

Czuję, że takich tematów odłożonych na później możesz trochę mieć. Część z nich może już nawet została zapomniana. Zamiast dokładać do tej puli kolejny temat podejmij wyzwanie i wkrocz ze mną na drogę rozwoju. Tkwienie w tym samym miejscu kolejny rok, działanie jak dotychczas, nic nie zmieni i jest raczej podejmowaniem ryzyka… 

José Ortega y Gasset powiedziała kiedyś:

Wystarczy, że dana jest nam szansa, byśmy mogli stać się kim chcemy.

Kto wie czy powtórzę ten program i kiedy to nastąpi? Czy cena będzie porównywalna? Wykorzystaj zatem swoją szansę teraz!

Tym bardziej, że daję Ci gwarancję.

Mogę sobie na to pozwolić, ponieważ jestem w 100% przekonana o skuteczności i wyjątkowości mojego programu.

Powstał on na kanwie mojej rozległej wiedzy z zakresu projektowania wnętrz, szkoleń dotyczących sprzedaży oraz zarządzania biznesem.

Stoi za tym również ponad dwudziestoletnie doświadczenie i przede wszystkim liczne sukcesy i rzesza bardzo zadowolonych klientów.

Rozumiem, że możesz mieć za sobą uczestnictwo w różnych szkoleniach i kursach, które Ci nic nie dały i boisz się zainwestować, dlatego daję Ci gwarancję i możliwość zwrotu pieniędzy.

Jeżeli po naszym pierwszym spotkaniu uznasz, że program rozwojowy nie jest dla Ciebie to w ciągu kolejnych 7 dni kalendarzowych możesz zrezygnować z dalszego uczestnictwa. Wystarczy, że napiszesz w tej sprawie na konsultacje@izabucka.pl

Wypróbuj wybrany pakiet bez ryzyka! Wykorzystaj 7 dni. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać.

Gwarancja satysfakcji z programu rozwojowego Masterclass

Myślę, że o ofercie i pakietach wiesz już wszystko. Teraz czas na Twoją decyzję. Podejmij odpowiedzialnie najlepszą dla Ciebie.

Sądzę, że to nie przypadek, że jesteś tutaj i czytasz moją propozycję. Wiesz, że potrzebujesz zmian, rozwoju, przejścia o poziom wyżej!

Pamiętaj, że na szczycie jest miejsce dla nielicznych, dla tych, którzy są odważni i postanawiają działać, dla zdeterminowanych i wytrwałych. Czuję, że mowa właśnie o Tobie!

Dlatego wybierz interesujący Cię pakiet już teraz i nie wystawiaj się na próbę, czy zrobisz to za kilka godzin lub dni. Zawsze mogą pojawić się nieprzewidziane okoliczności, które sprawią, że przegapisz termin obowiązywania promocji, który kończy się za:

Masz jeszcze pytania?

Sprawdź pytania i odpowiedzi poniżej, być może ktoś już je zadał.

Podczas zamówienia możesz płacić:

 • przelewem natychmiastowym;
 • Blikiem;
 • przelewem tradycyjnym.

 

Tak. Zakup na raty jest możliwy wyłącznie z użyciem mBank mRaty.

Tak. Dla mnie największym sukcesem będzie Twój postęp i sukces. Zależy mi na Twoich wynikach, a ich osiągnięcie jest możliwe poprzez pracę i wdrażanie. Dlatego robię wszystko, co w mojej mocy, abyśmy po 8 tygodniach wspólnej pracy, mogli świętować Twoje sukcesy. Od Ciebie zależy czy będziesz systematycznie działać i wykonywać zadania. Ja zadbam o rzetelną informację zwrotną.

Ze względu na okres wakacyjny nasze spotkania zaczniemy we wrześniu, aby umożliwić, jak największej ilości osób, uczestnictwo na żywo w każdych zajęciach.
Tak. Mam zamiar nagrywać nasze spotkania. Jednak spotkania online dają Ci niepowtarzalną szansę na zadanie pytań, które Cię nurtują.
Każdy uczestnik programu ma możliwość przez cały czas jego trwania (8 tygodni) korzystać z nagrań spotkań. Dodatkowo po zakończeniu programu nagrania te będą dostępne jeszcze przez 30 dni.
Spotkania online będziemy prowadzić za pośrednictwem platformy zoom. Jedyne co musisz zrobić, to przed pierwszymi zajęciami zainstalować aplikację zoom na swoim telefonie lub komputerze w zależności od tego z czego będziesz korzystać. Możesz pobrać program tutaj: https://www.zoom.us/pl Przed spotkaniem otrzymasz od nas także maila z niezbędnymi informacjami i linkami dostępowymi.
Dobrze Iza, przekonałaś mnie, wchodzę w to i daje sobie szansę na rozwój działalności. Wiem, że między innymi:

 • Czeka nas teraz 8 cotygodniowych spotkań online.
 • Dostanę od Ciebie zeszyt ćwiczeń, a w czasie programu również pozostałe pomocne materiały.
 • Wybierając spośród 3 pakietów mogę zdecydować się na dodatkowe atrakcyjne bonusy.
 • Mogę również skorzystać z gwarancji satysfakcji.
 • Sam zakup programu czy uczestnictwo w spotkaniach cudów nie zdziałają – będzie potrzebna moja systematyczna praca i konsekwencja, a motywację dostanę od Ciebie i od grupy.
Przewiń do góry